Cam Bitki Çayı Demliği
Cam Bitki Çayı Demliği

Cam Bitki Çayı Demliği

Fiyat : ₺75,00(KDV Dahil)

Teslimat Bölgelerimiz

 

İstanbul : Saat 24:00’e kadar verilen siparişiler “Saray Filo Soğutuculu Araçlarımız” ile ertesi gün saat 20:00’e kadar adresinize teslim edilmektedir. Silivri ve Büyükçekmece bölgeleri için Cumartesi günü teslimat günüdür. Çatalca, Arnavutköy, Adalar ve Şile teslimat alanlarımıza dahil değildir.

 

İstanbul Dışı : Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Kargo teslimatları, teslimat adresinizin İstanbul’a uzaklığına göre 1 / 2 gün içinde yapılmaktadır. (Pazar günleri hariç)

Menüden “İstanbul dışı kargo ürünleri” bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

Sipariş alt limitimiz 100 TL’dir. Teslimat için “İstanbul dışı” kargo ücretimiz sabit 25 TL’dir.

:

Zarif ,kullanışlı tasarıma sahip cam demliğimiz soğuk kış günlerinde leziz çaylar hazırlamanıza yardımcı olacak. Cam demliğimizde bitki çayınız demlenirken verdiği dem renginin tüm geçişlerini görebilirsiniz. Desenli porselen süzgeç sayesinde, bitki çayınız tortusuz olarak süzülür ve maksimum aroma sağlar.

Cam malzemeden üretilmiş demliğimiz 400 ml hacme sahiptir. Direk ocak üstüne konulmaz. Kolaylıkla temizlenebilen cam yapısı sayesinde, bir sonraki çay için demliği hazırlamak son derece pratiktir.