Dağ İnciri 250 Gr

Fiyat : ₺155,00(KDV Dahil)

Teslimat Bölgelerimiz

 

İstanbul : Saat 24:00’e kadar verilen siparişiler “Saray Filo Soğutuculu Araçlarımız” ile ertesi gün saat 20:00’e kadar adresinize teslim edilmektedir. Çatalca,Silivri, Arnavutköy, Adalar ve Şile bölgelerine kargo ile gönderim sağlıyoruz. Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Yurtiçi kargo ile gönderim yaptığımız bölgelerden sipariş vermek isteyenler "istanbul dışı kargo ürünleri" bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

İstanbul Dışı : Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Kargo teslimatları, teslimat adresinizin İstanbul’a uzaklığına göre 1 / 2 gün içinde yapılmaktadır. (Pazar günleri hariç)

Menüden “İstanbul dışı kargo ürünleri” bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

Sipariş alt limitimiz 430 TL’dir. Yurtiçi kargo ile gönderim ücretimiz sabit 130 TL’dir.

Aydın yöresinin yaylalarında yetişen Dağ İncirimiz özenle toplanıp, tamamen güneşte doğal yöntemlerle kurutulur. Dağlık bölgede yetişen incirlerimiz sulama yapılmaz. Bütün mineral ve yararlı maddeleri yağmur sularından ve topraktan almaktadır.

İçerdiği yüksek oranlı vitamin ve mineraller adeta her derde deva niteliğinde… Uzmanlarca sıklıkla önerilen Dağ İnciri faydaları saymakla bitmiyor.

Kalitesi,%100 doğal ve yerli ürün olan Dağ İncirimiz tadıyla sizleri adeta büyüleyecek…

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR