Doğal ve Katkısız Salep 1 Lt - (SADECE İSTANBUL) Gün içinde tüketiniz

Fiyat : ₺250,00(KDV Dahil)

Teslimat Bölgelerimiz

 

İstanbul : Saat 24:00’e kadar verilen siparişiler “Saray Filo Soğutuculu Araçlarımız” ile ertesi gün saat 20:00’e kadar adresinize teslim edilmektedir. Çatalca,Silivri, Arnavutköy, Adalar ve Şile bölgelerine kargo ile gönderim sağlıyoruz. Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Yurtiçi kargo ile gönderim yaptığımız bölgelerden sipariş vermek isteyenler "istanbul dışı kargo ürünleri" bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

İstanbul Dışı : Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Kargo teslimatları, teslimat adresinizin İstanbul’a uzaklığına göre 1 / 2 gün içinde yapılmaktadır. (Pazar günleri hariç)

Menüden “İstanbul dışı kargo ürünleri” bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

Sipariş alt limitimiz 430 TL’dir. Yurtiçi kargo ile gönderim ücretimiz sabit 130 TL’dir.

Bu kış size iyi gelecek. 

Kütahya dağlarından toplanan orkideden ve kendi çiftlik sütümüz ile yapılan doğal ve katkısız salebimizi özel pet şişelerde evinize ulaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken merkezimizden donuk olarak +4 dereceli araçlar ile gönderilen ürünümüzü +4 derecede (buzdolabı) tam olarak çözülmesini sağladıktan sonra ocakta ısıtmanız .Katkısız olduğu için bir gün içinde tüketmenizi öneririz.

İçerik bilgisi : gerçek salep tozu, çiftlik sütü ve şeker.

Salebin faydaları : * Kış hastalıklarından korur * Zihni güçlendirir * Göğüs hastalıklarına birebirdir * Kan şekerini çıkarmadan tatlı ihtiyacını giderir * Yağ yakımını hızlandırır * Baş ağrısını dindirir * Sindirimi kolaylaştırır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR