Doğal ve Katkısız Salep 1 Lt - (SADECE İSTANBUL) Gün içinde tüketiniz
Salep 1 Lt

Doğal ve Katkısız Salep 1 Lt - (SADECE İSTANBUL) Gün içinde tüketiniz

Teslimat Bölgelerimiz

 

İstanbul : Saat 24:00’e kadar verilen siparişiler “Saray Filo Soğutuculu Araçlarımız” ile ertesi gün saat 20:00’e kadar adresinize teslim edilmektedir. Silivri, Çatalca, Arnavutköy, Adalar ve Şile teslimat alanlarımıza dahil değildir.

 

İstanbul Dışı : Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Kargo teslimatları, teslimat adresinizin İstanbul’a uzaklığına göre 1 / 2 gün içinde yapılmaktadır. (Pazar günleri hariç)

Menüden “İstanbul dışı kargo ürünleri” bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

Sipariş alt limitimiz 100 TL’dir. Teslimat için “İstanbul dışı” kargo ücretimiz sabit 25 TL’dir.

Bu kış size iyi gelecek. 

Kütahya dağlarından toplanan orkideden yapılan doğal ve katkısız salebimizi özel cam şişelerde evinize ulaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken içmeden önce ocakta ısıtmanız ve katkısız olduğu için bir gün içinde tüketmenizi öneririz.

İçerik bilgisi : gerçek salep tozu, süt ve şeker.

Salebin faydaları : * Kış hastalıklarından korur * Zihni güçlendirir * Göğüs hastalıklarına birebirdir * Kan şekerini çıkarmadan tatlı ihtiyacını giderir * Yağ yakımını hızlandırır * Baş ağrısını dindirir * Sindirimi kolaylaştırır.