Erzincan Tulum Peyniri 300 gr

Teslimat Bölgelerimiz

 

İstanbul : Saat 24:00’e kadar verilen siparişiler “Saray Filo Soğutuculu Araçlarımız” ile ertesi gün saat 20:00’e kadar adresinize teslim edilmektedir. Çatalca,Silivri, Arnavutköy, Adalar ve Şile bölgelerine kargo ile gönderim sağlıyoruz. Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Yurtiçi kargo ile gönderim yaptığımız bölgelerden sipariş vermek isteyenler "istanbul dışı kargo ürünleri" bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

İstanbul Dışı : Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Kargo teslimatları, teslimat adresinizin İstanbul’a uzaklığına göre 1 / 2 gün içinde yapılmaktadır. (Pazar günleri hariç)

Menüden “İstanbul dışı kargo ürünleri” bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

Sipariş alt limitimiz 430 TL’dir. Yurtiçi kargo ile gönderim ücretimiz sabit 130 TL’dir.

Erzincan tulum peynirimiz, küçükbaş hayvanların sütlerinden yapılan bir peynir çeşididir. Geleneksel yöntemle üretilen peynirimiz lezzeti kahvaltı sofralarınıza farklı tat katacak. Kalsiyum açısından zengin olan peynirimiz sağlıklı yaşamınıza destek sağlayacak.

 

Koyun sütünden üretilen Erzincan tulum peynirimizin lezzeti ve içerdiği süt aroması ile tadı damağınızda kalacak bu lezzeti bir tıkla kapınıza getiriyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR