Hurma Medjoul 250 gr

Teslimat Bölgelerimiz

 

İstanbul : Saat 24:00’e kadar verilen siparişiler “Saray Filo Soğutuculu Araçlarımız” ile ertesi gün saat 20:00’e kadar adresinize teslim edilmektedir. Çatalca,Silivri, Arnavutköy, Adalar ve Şile bölgelerine kargo ile gönderim sağlıyoruz. Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Yurtiçi kargo ile gönderim yaptığımız bölgelerden sipariş vermek isteyenler "istanbul dışı kargo ürünleri" bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

İstanbul Dışı : Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Kargo teslimatları, teslimat adresinizin İstanbul’a uzaklığına göre 1 / 2 gün içinde yapılmaktadır. (Pazar günleri hariç)

Menüden “İstanbul dışı kargo ürünleri” bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

Sipariş alt limitimiz 430 TL’dir. Yurtiçi kargo ile gönderim ücretimiz sabit 130 TL’dir.

Ülkemizde en çok tercih edilen Medjoul (Kudüs) hurması yumuşak ve pembe dokusuyla ön plana çıkar. Hurmamızın diğer hurma çeşitlerine oranla etli ve tatlı oluşu daha çok tercih sebebidir. Günlük beslenme düzeni içerisinde önemli yeri olan hurmanın size sunduğumuz kalitesiyle damağınızda enfes bir tat bırakacak.

Ağızda dağılan premium kalitesiyle tüm yaşta herkesin severek yiyebileceği, besleyici ve saymakla bitmeyecek kadar faydası bulunan Medjoul (Kudüs) hurmamızı bir tıkla kapınıza getiriyoruz…

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR