İnek Sütü (Çiğ) 2 Lt - (SADECE İSTANBUL) Gün İçinde Kaynatınız

Fiyat : ₺120,00(KDV Dahil)

Teslimat Bölgelerimiz

 

İstanbul : Saat 24:00’e kadar verilen siparişiler “Saray Filo Soğutuculu Araçlarımız” ile ertesi gün saat 20:00’e kadar adresinize teslim edilmektedir. Çatalca,Silivri, Arnavutköy, Adalar ve Şile bölgelerine kargo ile gönderim sağlıyoruz. Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Yurtiçi kargo ile gönderim yaptığımız bölgelerden sipariş vermek isteyenler "istanbul dışı kargo ürünleri" bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

İstanbul Dışı : Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Kargo teslimatları, teslimat adresinizin İstanbul’a uzaklığına göre 1 / 2 gün içinde yapılmaktadır. (Pazar günleri hariç)

Menüden “İstanbul dışı kargo ürünleri” bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

Sipariş alt limitimiz 430 TL’dir. Yurtiçi kargo ile gönderim ücretimiz sabit 130 TL’dir.

Türkiye'nin en büyük manda çiftliği, SARAY MANDIRA'da doğal yemlerle beslenen hayvanlardan, el değmeden otomatik sağım sistemiyle sütler sağılmaktadır. 

Soğuk zincir kırılmadan süt tankerleriyle genel merkezimize gelen sütlerin, fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizleri yapılarak laboratuvarımız tarafından onaylanmaktadır.

Yağ oranı minimum %3,9 protein minimum %3,3 kuru madde minimum %10 bu değerler Türkiye ortalamasının üzerindedir.

Kemiklerin gelişimini sağlar, kemik erimesini önler. Sindirim sistemini düzene sokar.

Mikrobik enfeksiyonlara karşı etkilidir, vücudu korur, kan basıncını düzenler.

Çiğ tüketmeyiniz, kullanmadan önce kaynatınız. Kaynattığınız sütü,yoğurt, peynir ve kaymak yapımında kullanabilirsiniz.

.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR