Isıt Ye Saray Döner 250 gr - 2 Kepekli Lavaş İle

Fiyat : ₺495,00(KDV Dahil)

Teslimat Bölgelerimiz

 

İstanbul : Saat 24:00’e kadar verilen siparişiler “Saray Filo Soğutuculu Araçlarımız” ile ertesi gün saat 20:00’e kadar adresinize teslim edilmektedir. Çatalca,Silivri, Arnavutköy, Adalar ve Şile bölgelerine kargo ile gönderim sağlıyoruz. Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Yurtiçi kargo ile gönderim yaptığımız bölgelerden sipariş vermek isteyenler "istanbul dışı kargo ürünleri" bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

İstanbul Dışı : Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Kargo teslimatları, teslimat adresinizin İstanbul’a uzaklığına göre 1 / 2 gün içinde yapılmaktadır. (Pazar günleri hariç)

Menüden “İstanbul dışı kargo ürünleri” bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

Sipariş alt limitimiz 430 TL’dir. Yurtiçi kargo ile gönderim ücretimiz sabit 130 TL’dir.

Balıkesir bölgesinin verimli iklim ve meralarında yetişen yerli besi hayvanlarımızdan elde ettiğimiz etleri, şeflerimizin özel reçetesiyle geleneksel yöntemle tadı damağınızda kalacak lezzete dönüştürüyoruz. Doğal ürünlerle marine ettiğimiz etlerimiz hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez.

Döner etimiz ve kepekli lavaşımızla zahmete girmeden kendinize keyif alacağınız menüler hazırlayabilirsiniz.

Isıtma Önerimiz;

Paketin içindeki döner etini bir tavaya koyarak orta ateşte ısıtıp tüketebilirsiniz.

Mikrodalga fırın için ideal kabında 2 -3 dakika süre ile ısıtıp tüketebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR