Kaymaklı Ayva Tatlısı
Kaymaklı Ayva Tatlısı

Kaymaklı Ayva Tatlısı

Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)
KAMPANYA 2

Teslimat Bölgelerimiz

 

İstanbul : Saat 24:00’e kadar verilen siparişiler “Saray Filo Soğutuculu Araçlarımız” ile ertesi gün saat 20:00’e kadar adresinize teslim edilmektedir. Çatalca,Silivri, Arnavutköy, Adalar ve Şile bölgelerine kargo ile gönderim sağlıyoruz. Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Yurtiçi kargo ile gönderim yaptığımız bölgelerden sipariş vermek isteyenler "istanbul dışı kargo ürünleri" bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

İstanbul Dışı : Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Kargo teslimatları, teslimat adresinizin İstanbul’a uzaklığına göre 1 / 2 gün içinde yapılmaktadır. (Pazar günleri hariç)

Menüden “İstanbul dışı kargo ürünleri” bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

Sipariş alt limitimiz 150 TL’dir. Yurtiçi kargo ile gönderim ücretimiz sabit 45 TL’dir.

:

Özenle seçilmiş ayvaların, Türkiye'nin en büyük manda çiftliği olan SARAY MANDIRA'dan gelen sütlerle  üretilen manda kaymağı ile buluştuğu ayva tatlımız merkezimizde günlük olarak üretilmektedir.

200 gr.+ 30 gr. kaymak.

Benzer Ürünler