Şam Tatlısı Metal Kutuda 500 gr

Fiyat : ₺450,00(KDV Dahil)

Teslimat Bölgelerimiz

 

İstanbul : Saat 24:00’e kadar verilen siparişiler “Saray Filo Soğutuculu Araçlarımız” ile ertesi gün saat 20:00’e kadar adresinize teslim edilmektedir. Çatalca,Silivri, Arnavutköy, Adalar ve Şile bölgelerine kargo ile gönderim sağlıyoruz. Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Yurtiçi kargo ile gönderim yaptığımız bölgelerden sipariş vermek isteyenler "istanbul dışı kargo ürünleri" bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

İstanbul Dışı : Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Kargo teslimatları, teslimat adresinizin İstanbul’a uzaklığına göre 1 / 2 gün içinde yapılmaktadır. (Pazar günleri hariç)

Menüden “İstanbul dışı kargo ürünleri” bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

Sipariş alt limitimiz 430 TL’dir. Yurtiçi kargo ile gönderim ücretimiz sabit 130 TL’dir.

 

 

Ülkemizde bilinen yufka ve kadayıf tatlılarıyla benzer yanları bulunmasına rağmen, üretim aşamalarında farklı üretim metodu ile üretilmektedir.  En belirgin özelliği şerbetin hafif olmasıdır. Şerbetli tatlılara göre kalori miktarı düşüktür. Katkı maddesi kullanılmadan geleneksel yöntemle üretilmiştir.

Sam tatlı paketimiz sultaniye, fındıklı bohça, fıstıklı kuş yuvası, fıstıklı bohça, fındıklı Osmanlı ve kajulu mini dürümden oluşmaktadır.

Ürün miktarı: 500 gr

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR