Saray Köfte 420 gr - 12 Adet

Fiyat : ₺285,00(KDV Dahil)

Teslimat Bölgelerimiz

 

İstanbul : Saat 24:00’e kadar verilen siparişiler “Saray Filo Soğutuculu Araçlarımız” ile ertesi gün saat 20:00’e kadar adresinize teslim edilmektedir. Çatalca,Silivri, Arnavutköy, Adalar ve Şile bölgelerine kargo ile gönderim sağlıyoruz. Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Yurtiçi kargo ile gönderim yaptığımız bölgelerden sipariş vermek isteyenler "istanbul dışı kargo ürünleri" bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

İstanbul Dışı : Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Kargo teslimatları, teslimat adresinizin İstanbul’a uzaklığına göre 1 / 2 gün içinde yapılmaktadır. (Pazar günleri hariç)

Menüden “İstanbul dışı kargo ürünleri” bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

Sipariş alt limitimiz 430 TL’dir. Yurtiçi kargo ile gönderim ücretimiz sabit 130 TL’dir.

 

Etlerimiz Balıkesir bölgesinin verimli iklim ve meralarında yetişmiş % 100 yerli besi hayvanlarının etlerinden karşılanıyor. Bu özelliğiyle diğer bölgelere göre etleri daha lezzetli ve kıvamında yağlı olmasına imkân sağlıyor.

Geçmişten günümüze kadar gelen geleneksel yöntemle hazırlanan köftemiz hem fırın, hem ızgara hem de kolayca tavada pişirmek için idealdir.

 

Dana eti %63, kuzu eti %14,5 bize özel reçete ile üretilmiştir.

Pişmemiş olarak teslim edilmektedir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR