Naturel Sızma Zeytinyağı 500 ml.

Teslimat Bölgelerimiz

 

İstanbul : Saat 24:00’e kadar verilen siparişiler “Saray Filo Soğutuculu Araçlarımız” ile ertesi gün saat 20:00’e kadar adresinize teslim edilmektedir. Çatalca,Silivri, Arnavutköy, Adalar ve Şile bölgelerine kargo ile gönderim sağlıyoruz. Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Yurtiçi kargo ile gönderim yaptığımız bölgelerden sipariş vermek isteyenler "istanbul dışı kargo ürünleri" bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

İstanbul Dışı : Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Kargo teslimatları, teslimat adresinizin İstanbul’a uzaklığına göre 1 / 2 gün içinde yapılmaktadır. (Pazar günleri hariç)

Menüden “İstanbul dışı kargo ürünleri” bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

Sipariş alt limitimiz 430 TL’dir. Yurtiçi kargo ile gönderim ücretimiz sabit 130 TL’dir.

Edremit Bölgesi zeytin ağaçlarından özenle toplanıp sıkılan zeytinlerimizden elde ettiğimiz zeytinyağımız, tamamen doğal ve halis bir üründür.

Soğuk sıkım olarak, erken hasat zeytinlerden elde edilmiş yağımızın asit derecesi %0.5'in altındadır.

Natural sızma zeytinyağı (NSZ) kategorisindedir.

İçindeki faydalı bileşenlerin kaybolmaması için, yağımızı pişirmeden çiğden tüketmenizi tavsiye ederiz.

Salatalarınıza, mezelerinize ve kahvaltınıza harika bir tat verecektir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR