Turunç Kabuğu Reçeli ( Ev Yapımı)
Turunç Kabuğu Reçeli ( Ev Yapımı)

Turunç Kabuğu Reçeli ( Ev Yapımı) 350 gr

Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)

Teslimat Bölgelerimiz

 

İstanbul : Saat 24:00’e kadar verilen siparişiler “Saray Filo Soğutuculu Araçlarımız” ile ertesi gün saat 20:00’e kadar adresinize teslim edilmektedir. Silivri ve Büyükçekmece bölgeleri için Cumartesi günü teslimat günüdür. Çatalca, Arnavutköy, Adalar ve Şile teslimat alanlarımıza dahil değildir.

 

İstanbul Dışı : Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Kargo teslimatları, teslimat adresinizin İstanbul’a uzaklığına göre 1 / 2 gün içinde yapılmaktadır. (Pazar günleri hariç)

Menüden “İstanbul dışı kargo ürünleri” bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

Sipariş alt limitimiz 100 TL’dir. Teslimat için “İstanbul dışı” kargo ücretimiz sabit 25 TL’dir.

:

Turunçgiller familyasının en çok C vitamin içeren üyesi turunç meyve kabuğu özenle işlenir, su, kristal toz şeker ve limon suyu eklenerek ev yapımı metoduyla geleneksel yöntemle üretilir. Damak tadını zenginleştirmek isteyen ya da değişik lezzetlere açık olanlar için üretilen reçelimiz % 65 meyve oranına içermektedir.

Glikoz ve katkı maddesi içermeyen ev yapımı turunç kabuğu reçelimiz içerdiği c vitamini sayesinde bağışıklığınızı güçlendirecek ve kahvaltı sofralarınızda fark yaratacak…