Yağı Azaltılmış Light Manda Yoğurt Türkiye'de İlk ve Tek 700 gr

Fiyat : ₺120,00(KDV Dahil)

Teslimat Bölgelerimiz

 

İstanbul : Saat 24:00’e kadar verilen siparişiler “Saray Filo Soğutuculu Araçlarımız” ile ertesi gün saat 20:00’e kadar adresinize teslim edilmektedir. Çatalca,Silivri, Arnavutköy, Adalar ve Şile bölgelerine kargo ile gönderim sağlıyoruz. Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Yurtiçi kargo ile gönderim yaptığımız bölgelerden sipariş vermek isteyenler "istanbul dışı kargo ürünleri" bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

İstanbul Dışı : Saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul merkezimizden strafor kutularda, buz küpleri konularak özenle paketlenip Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Kargo teslimatları, teslimat adresinizin İstanbul’a uzaklığına göre 1 / 2 gün içinde yapılmaktadır. (Pazar günleri hariç)

Menüden “İstanbul dışı kargo ürünleri” bölümüne girerek sepetinizi doldurabilirsiniz.

 

Sipariş alt limitimiz 430 TL’dir. Yurtiçi kargo ile gönderim ücretimiz sabit 130 TL’dir.

Türkiye’nin en büyük manda çiftliği SARAY MANDIRA’ dan gelen, %100 manda sütünün yağını üretim tesisimizde geleneksel yöntemlerle azaltarak, %1,1 süt yağı ve %5 protein içeren Türkiye’nin ilk Light Manda yoğurdunu ürettik.

Herhangi bir katkı veya koruyucu madde içermez.

Manda sütünden yapılan yoğurtta, magnezyum, çinko ve B2 vitamini bol olduğundan kalp ve kanser hastalıklarına karşı koruma sağlar.

Manda sütünden yapılan manda yoğurdu kalın bağırsak kanserini önemli oranda önlemektedir.

%100 manda sütünden üretildiği için manda sütünün tüm faydalarını içerir ve bağışıklık sistemini güçlü tutar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR